FAQ

Działamy tak szybko, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytania zanim zostały nam zadane.

Czym się zajmujecie?

Chcesz ogarnąć social media – świetnie, chcesz zrobić sesję reklamową – jeszcze lepiej. Video na YouTube, współpraca z influencerami, nowa marka czy rebranding? Spełnianie potrzeb klientów to jedna z naszych super mocy, bo nasze motto to „mówisz-masz”.

Jesteście drodzy?

Słyszeliśmy legendy o tym, że tani marketing jest dobry, bo jest dobry i tani, ale wkładamy je między bajki. Bo wiemy, że jeśli myślisz poważnie o swoim biznesie, to nie stać Cię na tani marketing. A jeśli ciągle w to wątpisz, to lepiej szybko zjedz Snickersa.

Czy moją firmę na Was stać?

Nigdy nie namówimy Cię na działania, które nie przyniosą zwrotu. Każdej złotówki strzeżemy jak Smaug ukryty w podziemiach, a dla każdego klienta przygotowujemy strategię najlepiej dopasowaną do jego budżetu. Dla ciebie też to zrobimy.

Robicie reklamy w Google?

Robimy je tak dobrze, że Google przyznało nam status Partnera Preferowanego. Prowadzimy kampanie reklamowe w YouTube, Google, na Facebooku i Instagramie w ramach Google Ads i Facebook Ads Manager.

Znacie sławnych ludzi?

Znamy. A te znajomości zamieniamy na zasięgi marek, dla których robimy influencer marketing.

Robicie klipy do TV?

Produkujemy billboardy sponsorskie dla wszystkich największych platform TV w kraju (TVN, Polsat, TVP) i tak, robimy to korzystając w pełni z własnych produkcyjnych supermocy.

Jakiego macie drona?

Mamy 4 super drony, ale wolimy helikopter.

Wykonujecie również wizytówki i ulotki?

Tylko takie, których nie chce się wyrzucić zaraz po otrzymaniu. Ale robimy je tylko i wyłącznie dla klientów, których obsługujemy w ramach umowy agencyjnej. Nie rozmieniamy się na drobne.

Spotkajmy się i przekonajcie mnie do siebie.

Jeśli jesteś tu i nie czujesz się do nas przekonany, to na tą przypadłość nie mamy recepty. Nasz styl i efekty pracy mówią same za siebie.

Jaki macie pomysł na promocję mojej marki?

Nasz pomysł na promocję Twojej marki zdradzimy Ci zaraz po podpisaniu umowy. Bo skoro już wiesz, że warto zostać naszym klientem, to po co czekać z formalnościami?

Poradzicie sobie z moim arcytrudnym zadaniem?

Poradzimy, w końcu jesteśmy Superbohaterami Marketingu! Tylko takimi jak Wiedźmin – wykonamy każde zadanie za odpowiednią nagrodę.