Poznaj naszą
interaktywną agencję marketingową

Robimy to dobrze

Biuro interaktywnej agencji reklamowej i marketingowej SNAAP

Nasz cel


Jesteśmy zorientowani na sukces brandów, dla których działamy.


Wzrost naszego klienta, to wygrana również dla nas. Nasze relacje opieramy na długotrwałej współpracy i wzajemnym zaufaniu.Przewidujemy trendy


Żyjemy dużo szybciej. Skończyła się era wiecznych celebrytów i hegemoni telewizji. 


Digital również cały czas ewoluuje. Blogi, fora dyskusyjne, Myspace, Gumtree, Snapchat czy inne wielkie portale tematyczne, które jeszcze kilka lat temu biły rekordy popularności – dzisiaj są już passe.

Gwiazdy estrady, celebryci i inni influencerzy, którzy jeszcze chwilę temu byli na topie dziś mogą okazać się wizerunkowo bezwartościowi. To dlatego zrozumienie i przewidywanie nadchodzących trendów jest takie ważne. Tym właśnie zajmujemy się w SNAAP.


Nasze mocne strony

01. Doświadczenie i know-how

U nas nie będziesz współpracował z niekompetentną osobą. Nasze działania poparte są wieloletnim doświadczeniem, które procentuje zwłaszcza teraz, kiedy trendy zmieniają się tak szybko.


02. Marketing 360°

Dzięki szerokim kompetencjom naszego teamu klient dostaje wszystkie usługi w jednym miejscu. W ten sposób działamy szybciej, bardziej spójnie i bez rozmytej odpowiedzialności.


03. Kreatywność

Bez kreatywności i innowacyjności nie można mówić o skutecznym marketingu. Możemy pochwalić się zakończonymi sukcesem akcjami marketingowymi, które przeprowadziliśmy jako pierwsi w branży.


04. Big Data

Decyzje strategiczne, które dotyczą naszych klientów podejmujemy analizując dane zdobyte przy wykorzystaniu najnowszej technologii.Trzon naszego dream teamu

Joanna - Team agencji reklamowej SNAAP

Joanna Schmalz

Founder, Photographer, Social Media Hero

Radek - Team agencji reklamowej SNAAP

Radosław Schmalz

Project Manager, YouTuber

Agnieszka Bratek

Art Director, Illustrator

Aleksandra Różycka

Graphic Designer, Illustrator

Weronika - Team interaktywnej agencji reklamowej SNAAP

Weronika Szeliga

Social Media Specialist

Co nas wyróżnia


Jesteśmy zespołem profesjonalistów.


Nie będziesz współpracował z praktykantem czy inną niekompetentną osobą, która niewiele wie o specyfice Twojej firmy. Nasze działania poparte są wieloletnim doświadczeniem, które procentuje zwłaszcza teraz, kiedy trendy zmieniają się tak szybko.Dlaczego my


Kochamy to co robimy, wiemy jak to robić i robimy to dobrze.


Polacy już w 2017 roku byli mistrzami świata w blokowaniu reklam (dane dot. używania AdBlocków). Biorąc pod uwagę najnowsze statystyki i obecny trend możemy oszacować, że ponad 60% polskich internautów jest na standardowe treści reklamowe zupełnie ślepa. Prezentujemy niekonwencjonalne podejście do kanałów komunikacji, a dzięki unikatowemu know-how bariera w formie ślepoty reklamowej dla nas nie istnieje.